Welcome to WordPress. This is your first post. Edit or delete it, then start writing!
Welcome to WordPress. This is your first post. Edit or delete it, then start writing!
Фахівець ІІ категорії
Студент медичного факультету НМУ імені О.О. Богомольця.
Працівник відділу маркетингу та комунікацій НУОЗ України ім. П.Л. Шупика з 2021 року.
Співавтор 2-х наукових статей «Соціальні детермінанти здоров’я людини та суспільства: від проблем оцінки до розроблення практичних заходів», «Локус контролю щодо здоров’я і вибір оптимальних каналів комунікацій: кластерний аналіз», та наукових тез «Соціальні детермінанти здорового способу життя: результати крос-секційного дослідження», «Розбудова доказового громадського здоров’я в Україні: актуальність, методологія та перспективи використання українського інструменту для моніторингу поведінки, сприйняття ризику та дезінформації».
Нагороди: грамота президії Національної академії наук України, диплом лауретата стипендії Президента України.
Сфера наукових інтересів: соціальні детермінанти, комунікація, громадське здоров’я, ортопедія і травматологія, реабілітація.
Проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародного співробітництва, доктор медичних наук, професор, Заслужений працівник охорони здоров’я.
У Національному медичному університеті імені О.О. Богомольця пройшла шлях від аспіранта (1982–1987) до проректора з міжнародних зв’язків (2000–2012), ініціювала створення і очолила кафедру менеджменту охорони здоров’я (2010–2012) та розробила систему і впровадила англомовну підготовку іноземних студентів (з 2004 р.).
Автор та співавтор понад 200 наукових праць, у т.ч. 7 підручників (серед них – першого і наразі єдиного підручника з громадського здоров’я) та галузевих стандартів вищої освіти за трьома спеціальностями, навчальних програм до- та післядипломної підготовки лікарів, підвищення кваліфікації з громадського здоров’я, соціальної медицини та організації охорони здоров’я, менеджменту охорони здоров’я. H-index у Scopus дорівнює 6, у Google Scholar – 10.
Член спеціалізованої вченої ради Д 26.613.07 (спеціальність 14.02.03 – соціальна медицина), співкерівник дисертації на ступінь доктора філософії (PhD), захищеної у Каролінському інституті (Королівство Швеція).
У якості запрошеного професора співпрацювала з університетами Чікаго і Алабами (США), Оксфордським університетом (Велика Британія) та Каролінським інститутом (Королівство Швеція).
Починаючи з 1993 р. була співрозробником та координатором шести міжнародних проектів у сфері медичної практики та науки, зокрема Європейського довготривалого дослідження вагітності та дитинства» (ВООЗ), Медико-біологічного фрагменту програми Кучма-Гор, «Tempus» (з удосконалення навчальних планів і програм додипломної підготовки лікарів) тощо.
Член Акредитаційного комітету навчальних програм з громадського здоров’я у Європі (Копенгаген, 2007–2009).
У 2009 р. була обрана 53 країнами Європейського регіону до складу Постійного Комітету Європейського Регіонального Комітету ВООЗ як представниця України.
З 2019 р. є представником України у Комітеті з біоетики Ради Європи.
Провідний фахівець відділу комунікацій та маркетингу, доцент.
Вища медична освіта: Національний медичний університет імені О.О. Богомольця, медико-профілактичний факультет.
Кандидат медичних наук «Соціальна медицина» (2004 р.), доцент (2010 р.).
Педагогічний стаж – 25 років. Досвіт управлінської діяльності на посадах менеджера середньої ланки вищих навчальних медичних закладів, відповідального за навчально-методичну роботу кафедри.
Автор та співавтор понад 130 наукових та науково-методичних публікацій, у тому числі 5 посібників, монографій, понад 30 публікацій з методології та організації освітніх процесів у вищих медичних закладах, співавтор навчальних програм з 4 різних дисциплін, член державних екзаменаційних комісій.
Досвід викладання студентам, інтернам, лікарям, іноземним здобувачам вищої освіти, підготувала та провела понад 1200 лекційних занять аудиторії від 3 до 300 осіб вікові межі від 18 до 75+. Досвід використання інструментів e-Learning у процесі професійного навчання лікарів з 2016 року.
Брала участь у міжнародних проєктах з питань фінансування системи охорони здоров’я, реформування вторинної медичної допомоги. Член Вченої ради НУОЗ України імені П.Л. Шупика. Нагороджена грамотами НУОЗ України імені П.Л. Шупика ( та МОЗ України (2009).
Асистент кафедри громадського здоров’я з липня 2017 року.
Магістр екології. Академічну ступінь магістра екології здобула у 2011 р. в Національному університеті «Києво-Могилянська Академія».
Трудовий шлях:
2013-2016 рр – науковий співробітник лабораторії менеджменту в охороні здоров’я ДУ «Інститут громадського здоров’я ім. О.М. Марзєєва».
2016 – 2017 рр. – провідний фахівець відділу міжнародних зв’язків НМАПО імені П. Л. Шупика
В науковому доробку 15 наукових статей. Є співвиконавцем науково-дослідної роботи «Науково-методологічне обґрунтування розвитку кадрових ресурсів у сфері громадського здоров’я в Україні». Брала участь у впровадженні міжнародних проектів.
Сфера наукових інтересів: громадське здоров’я, екологічне здоров’я, екологічні детермінанти, адвокація, лідерство в громадському здоров’ї.
Керівник відділу комунікацій та маркетингу, PhD.
Випускник медичного факультету Національного медичного університету імені О.О. Богомольця.
У 2021 р. увійшов до складу мультисекторальної робочої групи ВООЗ для проведення Спільного зовнішнього оцінювання за напрямом комунікації ризику. Співавтор (в межах робочої групи) проекту Національного плану дій з санітарно-епідемічного благополуччя (2022). З грудня 2022 р. – член Офісу координації розвитку електронної охорони здоров’я (на громадських засадах), співавтор проекту Рамки цифрової компетентності працівника охорони здоров’я.
Сфера наукових інтересів: розробка систем комунікації ризиків у сфері охорони здоров’я, застосування статистичного аналізу для формування орієнтованих на спільноту втручань, розробка і впровадження доказових методів керування БПР лікарів. Захистив дисертацію “Детермінанти та обґрунтування моделі ефективної комунікації ризиків неінфекційних захворювань” на здобуття наукового ступеня доктора філософії (за спеціальністю 222 Медицина) в Ужгородському національному університеті. Автор понад 40 наукових та методичних праць.
Оплатити послуги можна у будь-якому банку України, зокрема з використанням інтернет-банкінгу. У полі “Призначення платежу” обов’язково необхідно зазначити П.І.Б слухача, номер договору, назви заходу.
Отримувач: НУОЗ України імені П. Л. ШУПИКА
Банк: Державна казначейська служба України
р/р за навчання: UA538201720313271007201015607
р/р за гуртожиток: UA548201720313241007202015607
ЕДРПОУ: 01896702
Hi, this is a comment.
To get started with moderating, editing, and deleting comments, please visit the Comments screen in the dashboard.
Commenter avatars come from Gravatar.